Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A horcsog nem gondoskodik a...

A horcsog nem gondoskodik a kicsijerol?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! A horcsogom 17 korul szult es azota nem gondoskodik a kicsineitol be tolom a hazaba a kicsit (persze papirral)

Es ki loki a hazabol

En gondoskodhatok rola? Nem akarom hogy meghaljon ha igen mit adjak neki?



2015. ápr. 19. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Emberi tápszerrel eteted? Próbálhatsz kérni ismerőstől, akinek van gyereke, azért egy ilyen kicsi lénynek nagyon kevés kell és így nem kellene megvenned egy egész adag tápszert. Mást nem nagyon tudsz neki adni. A tej nem igazán jó, de végső megoldásként megpróbálhatod, valószínűleg higítani kellene, nem tudom laktózmentes jobb lenne-e, annyira ehhez nem értek.

A hasát, végbélnyílását tisztogatod, masszírozod neki? Mert az kell az emésztéséhez, ürítéséhez.

Sajnos nincs sok esélye az anyja nélkül.

2015. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a kommenteket en meg akarom menteni mert en ilyeb allatmento tipus vagyok vagy hogy mondjam meg van egy adagnyi tapszer de az semmi....

ismerosoknek meg nincsen :(

2015. ápr. 20. 20:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert adsz neki?
2015. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom mert csak ugy kaptam egy zacsiba .. de most megyek egy allat boltba kerek segitseget
2015. ápr. 21. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!