Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csincsilláról mi a véleményete...

Csincsilláról mi a véleményetek? Tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Aranosakszépekkülölegesekmokusnyuszi...de.Nagyon sokat kell vele foglalkozni,kivenni kézbe,szokja meg hogy simogatod,szeretgeted,mozgásigényét is ki kell elégíteni,mert bizony van ám neki.Mindezt rendszeresen.

Etetéséről annyit,hogy a jobb boltokban van mindenféle nekik összállított táp,széna is kell,alájuk forgács na meg persze csincsillahomok,amit egy tálba kiöntesz ő pedig belehempereg.Kis ketrec nem elég,nekem kétemeletes méretes volt,mászókával,fával,rágókővel.

Tartása nem olcsó,de nem is olyan vészesen drága.

2015. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. ápr. 21. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Viszont arra is figyelj,hogy a ketrecet olyan helyre tedd,amit viszonylag könnyen tudsz takarítani.

A csinek éjjeli állatok,csak úgy röpködnek a ketrecben éjszakánként.

2015. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. ápr. 23. 20:02
 5/6 anonim válasza:
Nekem volt egy standard és egy black velvet. Nem szerettem őket. Nem lehet őket simogatni, szeretgetni, játszani velük, félősek. Folyton elfutnak és elbújnak. Nem érdeklődnek irántad. Éjszaka nagyon zajosak. Folyton bogyóznak mint a nyúl. Arra jó hogy legyen. Cuki, mutatós. A hörcsögömet fényévekkel jobban szeretem. Bátor, kezes, aranyos, sosem harapott úgy hogy fájjon. 1,5 év után elkerültek tőlem. És nem állatkereskedéses csinek voltak.
2015. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. ápr. 30. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!