Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Furminator tényleg annyira...

A Furminator tényleg annyira jó? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Mini kosorrúnak vagy holland törpenyúlnak használnám vedlési időszakban, de az is írhat, akinek pl. kutyája, macskája van és ő is használ ilyet. Szerintetek megéri?

2015. ápr. 26. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát, nekem kutyám van, de nála nagyon bevált, csak ajánlani tudom, bár jobban kell figyelni arra, hogy ne nyomjuk erősen az állat bőréhez, mint egy átlag kefénél, de amúgy a mi labinkból egy-egy alkalomból egy tescos szatyor hamar megtelik :)
2015. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Még nem vettem én se ( de volt nálam kölcsönbe ) mind a két kutyámnál míg egy sima kefe kk semmit nem ért a Furminátorral elég volt heti egyszer átfésülgetni őket és nagyon hamar lement a vedlés róluk.Azért vigyázni kell vele mert vág tehát nem csak az elhalt szőrt szedi ki hanem az egészségeset is így nem szabad túlzásba esni a használatával mert megkopaszíthatod az adott állatot.Szerintem nagyon érdemes belefektetni :) Nagyon jó minőség is.
2015. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és honnan rendeljem? mert hamisítják sok helyen...
2015. ápr. 26. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyuszihoz használom, egy fél nyulat ki tudok szedni vele.
2015. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is nyuszihoz használom, nagyon megéri, iszonyat sok szőrt kiszed..én jófogásról rendeltem asszem, 3000 ft-ért és tökéletes, szóval szerintem nincs értelme tízezreket adni érte.
2015. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 taurina ***** válasza:
a házicicáimhoz egyáltalán nem jött be, az egyiknek "csibepihéje" van, alig hullik a szööre, el is szalad, de a másik miatt vettem, nagyon vedlik és tömött a szööre... egy Rossmannos egyeurós kéthosszú-egyrövid fogazatú tupírfésüüvel sokkal többre megyek és hatékonyabb, jobban is viseli, ráadásul csak a hullottat szedi ki, nem pedig természetellenesen ritkít. A zoopluson vettem 25 euróért, gondolom, eredeti, de azon gondolkozom, hogy ha a lelkiismeretem engedi, eladom féláron blokkal-használati utasítással, bár még bennem van a kérdés, hogy nem okoz-e majd bajt a következöö állatkának, a legutóbbi állatorvos is ellenzi, akivel találkoztam és kérdeztem is...
2015. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!