Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sürgős! Mennyire hangos éjjel...

Sürgős! Mennyire hangos éjjel a tengerimalac?

Figyelt kérdés
Lányok és kérdezem mennyire lehet tõlük aludni?
2015. ápr. 27. 20:20
 1/4 NoHead Dog ***** válasza:

Zacskó ne legyen a közeledben. :D Ha rájukjön a dumálhatnék, párszor felcsippannak, de nekem nem volt veszélyes, amikor malacokat tartottam. :)

Most patkányaim vannak... Néha visszasírom a malacokat! :D

2015. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk nem a hálószobában van de ha elég kaját adsz neki estére (nem kell sok csak azért ne éhezzen)nem fog hangoskodni
2015. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két lány malacom van,néha "megkergetik" egymást, meg rájuk jön a beszélhetnék, olyankor nyugodt, és lágy hangon "imádlak titeket édeseim, de r*hadt fáradt vagyok, kérlek titeket akkor beszélgessetek amikor nem aludni próbálok " és amíg ezt így elmondom figyelnek rám, és csendben lesznek. Mintha értenék, de szerintem csak szimplán bealszanak a monológomon.:)
2015. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyéim nagyon ritkán azok, általában szénát esznek éjjel (annak van egy 'alapzaja', de meg lehet szokni, nem zavaró), utána alszanak. Nem szoktam felébredni rájuk.
2015. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!