Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől döglenek a kishörcsögjeim?

Mr Slack kérdése:

Mitől döglenek a kishörcsögjeim?

Figyelt kérdés
2,5 hetesek..már szőrösek van fuguk is az anyjukkal vannak. már csak 2..tegnapra 1 kimúlt mert szerintem belefúl a fészekbe mert mindent odahordott nekik az anyjuk. Ezért kipucoltam őket mert már tényleg elég büdik voltak..de mára nemtom mitől döglött meg a másik..ott volt benne a fészekben a másik2 és az anyja alatt. este még erős volt. enni kap: répát,almát,uborkát haja nélkül,paradicsomot, retket, makukát diót mogyorót kukoricát. Néha főtt tojásnak a fehérje részét, tömlős sajtot (natúrt) és a fából kiszedett kukac félét. azt a fehér akármit. valami ötlet?

2015. ápr. 28. 11:09
 1/7 Shanokk válasza:
66%
Ne fingj annyit, lehet azt nem bírják.
2015. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen idióták vannak már itt is nem csak faszbukon...
2015. ápr. 28. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tán a helytelen etetéstől. Kukorica meg kukac?? A hörcsögnek nincs szüksége állati eredetű fehérjére! A kukoricától meg felpuffad. Főtt tojás fehérje meg tömlős sajt?? Már bocs, de normális vagy te? Hát ki mondta, hogy ezekkel etesd? Ez nem egy malac, hogy mindent megeszik. Ne tarts állatot, ezt az ő nevükben kérem!
2015. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan ajánlották, és olvastam is sok helyen hogy szüksége van fehérjére.
2015. ápr. 29. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, szüksége van állati eredetű fehérjére, mondjuk én kukacot nem adnék neki, akkor már inkább sajtot, keményre főtt tojás sárgáját és fehérjét, tejfölt...stb.

Lehet hogy valami genetikailag öröklődött betegség az oka a haláluknak, ami ellen sajnos nem tudsz mit tenni.


Hogy lett vemhes a hörid? Remélem, nem te szaporitottad, mert akkor te ronthattad el, mivel nem mindegy milyen höriket szaporitunke együtt...és ebből következőleg jöhetett létre a kis hörik elhullása...:(((

2015. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Amikor elhoztam a kereskedésből már ott együtt volt egy fiúval, szóval lehetett már akkor si fias. Az is lehet, hogy nálam lett fias a fekete fiúmtól. 6-7 hetesnek mondták az anyát a kereskedésben..Mindent megadtam és megtettem amit írtak hivatalos tenyésztési oldalakon :/ Már nincs egy kicsi sem jelenleg, csak az anya és az apa..külön..
2015. ápr. 29. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Maradjanak külön, mert a höri magányos állat. Meg isölhetik egymást, területvédő állatok. És ne tedd össze őket még szaporítás céljából sem, mert tapasztalatod nincs túl sok e téren.


Na akkor jönnének a kifogásaim az általad említett dolgokkal kapcsolatban:

almát megpucolva kell adni, magja mérgező

uborkát megpucolva, héja nem jó

retket ne adj neki

magkeverék mehet, de a zöli/gyümi lehetne SOKKAL változatosabb

főtt tojás fehérje mehet, az oké :)

tömlős sajtot felejtsd el, csupa műanyag! inkább kis trappista sajt legyen

fából kiszedett kukacféle... ha nem tudod, hogy mi az, ne add neki! a lisztkukac mehet, de ha csak szerinted is kukacféleség, akkor ne add oda neki!

2015. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!