Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltűnt nyuszi - visszajön?

Eltűnt nyuszi - visszajön?

Figyelt kérdés
Eltűnt a nyuszink. Szerintetek mennyi az esélye, hogy magától visszajön? Kint szokott lenni az udvarban, ha mi is kint vagyunk, de nincs kerítés. Soha nem ment el. Ha nem vagyunk vele, bezárjuk a házába. Többször kiengedték már az utóbbi időben, szándékosan valaki, nem tudjuk ki, de még így is, hogy nem volt kint senki ügyelni rá, mindig itt volt max 3 méterre a házunktól. Most viszont sehol sincs. Mennyi az esélye, hogy meglesz?
2015. ápr. 29. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát gratulálok, csodás gazdi vagy, ha csak felügyelet és kifutó, kerítés nélkül kiraksz egy nyuszit. Valószínűleg már jóllakott vele egy ragadozó állatka, vagy valaki hazavitte és megfőzte vacsira.
2015. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem fog visszajönni-és ha a továbbiakban is kiakarod engedni felügyelet nélkül az állatodat, akkor inkább ne vegyél másikat, mert szegény az is így fog járni
2015. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem engedtem ki, olvassatok figyelmesebben! Kiengedtem, mikor vele voltam és vigyáztam rá, nem tudott elmenni és nem is akart. De mikor nem voltunk itthon már 2x kiengedte valaki.. csak akkor szerencsére nem ment el az udvarból vagy max pár méterre, illetve időben hazaértünk. Pont tegnap beszéltük, hogy veszünk egy lakatot és azzal zárjuk már az ajtaját. Erre ma mire hazaértünk, megint kiengedte valaki, de most sehol sincs. Össze-vissza járkáltunk a környéken de nem láttuk.
2015. ápr. 29. 21:52
 4/13 anonim ***** válasza:

ez valami társasház udvarán tartott nyúl hogy csak ugy valaki kiengedi?

akkor nem lehet hogy bevitte a szomszéd?

2015. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha már többször is kiengedte valaki le ke kellett volna lakatolni a nyuszi házát...
2015. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg a környéken hogy valaki látta-e.Magától visszajönni nem fog.Sok szerencsét :D
2015. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kérdezősködj,nézz szét, tedd ki facre a képét,hogy keresed
2015. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sorház. Nyilván megkérdeztük már a környéken lakókat meg kiraktuk a képét, bemondattuk a rádióban stb. Amúgy már írtam, hogy pont le akartuk lakatolni..
2015. ápr. 30. 18:24
 9/13 A kérdező kommentje:
Visszajött!!!:)
2015. ápr. 30. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:
örülök:)
2015. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!