Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Talált kis mezei nyulat hogy...

Talált kis mezei nyulat hogy lehet felnevelni?

Figyelt kérdés
Nem kellett volna megfogni, de egy szarka éppen szét akarta csapni, az orránál meg is sérült, de nem olyan súlyosan. Kb. 10 cm hosszú, van egy-két foga is. Tudom, hogy fogságban ritkán marad életben, tanácsok kellenének. Köszi előre is!

2015. máj. 1. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért marad fogságban ritkán életben? Az őz, a róka, stb. mind megmarad, mások is mentettek már meg vadállatot. Szerintem neveld úgy mint egy sima házinyulat, viszont attól függetlenül, hogy vad vagy nem, én nem zárnám be kis ketrecbe. A ketrec is nagy legyen, és sokszor ki is engedném.
2015. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Face, bunny rescue-nyúlmentés. Több mentett mezei nyuszijuk is van, azonnal vedd fel velük a kapcsolatot segítenek.
2015. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es, ezt tettük!
2015. máj. 1. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Láttam a mentés oldalán, hogy sajnos nem élte túl. :( De hála Nektek, jobb helyen lehetett, mint ha a madár karmai között marad. Szép volt tőletek.
2015. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!