Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit eszik a tengerimalac,...

Mennyit eszik a tengerimalac, mekkora ketrecre van szüksége, mennyire tűri, szereti a simogatást, becézgetést?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

hát én 10 éve tenyésztem őket és nem mondanám hogy keveset esznek. a száraztáp kb. 1 hétig is jó egy malacka esetén inkább a napi zöldség és gyümölcs adagból kell több. ketrecből mindenképpen nagyobb kell. a simogatást jól tűri és a becézgetést is. az én egyik nőstényem lizike nagyon szeret ölben lenni és a nevére is hallgat. imád sétálni is. ha bármiben segíthetek szólj nyugodt

an

2015. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért is kérdeztem, mert állandóan rágcsálna, és nem tudtem, ez normális vagy sem. Amikor simogatjuk és kézbe vesszük, különösen "csipog" és nem tudtam ez az ijedség vagy megelégedettség jele nála.
2015. máj. 2. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
hát inkább az ijedség jele de ez normális. egybknt egy kis salátát adj neki mikor kiveszed és akkor nem csipog majd
2015. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!