Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degumnak a ketrecébe rakhato...

A degumnak a ketrecébe rakhatok sima homokot? Mármint olyat amit otthon pl. : felszedek az udvarról. Olyan homok lehet a ketrecében?

Figyelt kérdés
És ha esetleg tudja valaki hogy hol lehet venni lány degut az kérem írjon.

2015. máj. 3. 15:14
 1/2 anonim válasza:
Bár nekem is vannak deguim, de a választ nem tudom, csak feltételezem, hogy ha az udvarra nem jár be kutya, macska, satöbbi, akik esetleg összevizelhették volna a homokot, és kellőképp át is szitálod, abban az esetben igen. De ajánlom figyelmedbe a www.ilovedegu.hu oldal fórumát, ott mindkét kérdésedre választ kaphatsz, én is onnan szoktam tájékozódni.
2015. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem jó. Rendes degu fürdető homokot kell venni, mert a sima homok tönkreteszi a szőrüket. Egyébként, szoktak porban s fürdeni, szóval ha el engeded a szobádban, akkor ne lepődj meg, ha poros helyeken elkezdenek fürdeni.


Szerintem minden állatkereskedésben lehet találni lány degut. Legalábbis én mindig láttam.

2015. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!