Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Régebben volt tengeri malacom....

Régebben volt tengeri malacom. Allergiás voltam?

Figyelt kérdés
Voltak tengerimalacaim de mivel allergiás voltam rájuk elajándékoztuk őket mert nem tudtam gondjukat viselni. Közben volt egy nyuszim és egy hörcsögöm de azokra nem vagyok allergiás. Fent állhat még az allergiám a tengeri malacokra? Vehetek egyet? Hanyagoljam?

2015. máj. 4. 10:50
 1/4 anonim válasza:

Szerintem menj el ALERGIA VISGÁLATRA!


Utána ha nem vagy alergiás rá bátran vegyél. Lehet, hogy valami "kiegészítőre" voltál alergiás.

2015. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is valószínűbb, hogy az alomra voltál allergiás vagy az alomban élő bogarak székletére is szoktak, de persze sosem lehet tudni.

Nem hiszem, hogy allergiavizsgálaton külön néznék a tengerimalacot, esetleg ha direkt kéred, és nem ugyanazzal a tűvel szúrkálják végig az összes mintát, mert sajnos így szokott történni.

2015. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kértünk külön tengerimalacot de voltunk vizsgálaton. Nem ugyanazzal a tűvel szúrták végig..
2015. máj. 8. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz allergiás a tengerimalacra, én úgy tudom, szokták nézni allergiavizsgálaton (de ha nem, külön akkor is lehet kérni, anyukámnak is nézték).


Az, hogy tarthatod-e őket, attól is függ, mennyire vagy allergiás. Én a sajátjaimra egy picit az vagyok, ami abban nyilvánul meg, hogy ha a karom belsejére vagy a mellkasomra másznak, vörös, viszkető foltok lesznek ott, de ez kb. 10 perc után elmúlik. Engem ez nem zavar annyira, hogy elajándékozzam őket.


De allergiás reakciót kiválthat a széna is, vagy az alomnak használt faforgácsban a por. A szénával sajnos nem tudsz mit csinálni, de almozás terén több lehetőség is van a forgácson kívül, ilyenkor érdemes azokra váltani.

2015. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!