Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacomnak rettenetesen...

Tengerimalacomnak rettenetesen nagy a körme. Hogyan vághatom le?

Figyelt kérdés
2007. nov. 2. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Fontos, hogy ne vágj belőle sokat, csak adig amíg látszik,h el van szarusodva. Mert ha többet vágsz borzasztóan vérzeht és fájhat neki. Olló, körömcsipesz is használható. De reszelheted is. Én csak a világos színű hátső karmait vágom, az elsőket nem. Ha hetente vágsz belőle, akkor egy idő után már nem fog úgy visszahajlani.
2007. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Szerintem ne te vágd le te a tengerimalacod körmét,mivel lehet hogy megsérted,és az nagyon fáj neki.

Ezért inkább állatorvoshoz kell vinni,ő levágja.

Az én nyulamnak is hosszú volt a körme és én is állatorvoshoz vittem és csupán 500ft volt a vágás.

2007. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután a doki levágta a karmait ez után minnélkoptatóssabb talajon.Ez meggátolja a túlnövést.(pld:Jó időben sétáltatni a kertben.)
2009. febr. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én se merem levágni a malacom körmét,félek h belevágok a lábába. Meg mikor próbálom neki levágni,csak picit a végéből,mindig nagyon nyüsszög...
2009. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Kisállatboltokban lehet venni speciális körömvágóollót.

Mi mindig világos helyen vágtuk le a körmét, nehogy bevágjunk az ujjaiba.

Sok szerencsét!

2014. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!