Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó méretű a malackám foga?...

Jó méretű a malackám foga? Lent képpel

Figyelt kérdés

A tengerimalacom foga jó méretű? [link]

[link]


2015. máj. 15. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy, vidd el levágatni, mielőtt eljut abba az állapotba, hogy nem tud enni és éhenhal. És a széna nagyon fontos, mert az koptatja.
2015. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az alsó picit nagynak tűnik, de nem olyan vészes. Vágni tudtommal csak a hátsóból szoktak.

Bizony, széna koptatja, ugye van előtte mindig?

2015. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Széna van előtte mindig csak nem eszi meg. Mit csináljak?
2015. máj. 16. 09:21
 4/7 anonim ***** válasza:
A te tudtoddal csak a hátsóból, az én tudtommal meg az elsőből is. Vidd el orvoshoz, már így is késésben vagy és itt a hétvége. Egyáltalán valamit eszik? Napok alatt éhenhalhatnak. Ha van szombati orvos, akkor oda, ha nincs, akkor hétfőn. Lehet, hogy a szénát is azért nem eszi, mert fáj neki.
2015. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendesen eszik mindent csak szénát nem olyan sokat. Ma elvittem állatorboshoz azt mondta nincs semmi baj a gogával. Nekem az az orvos már kutyánál és nyúlnál bevált úgyhogy hiszek neki.
2015. máj. 16. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Muszály rávenni,hogy sok szénát egyen! Nem csak a foga miatt,hanem a bélrendszere miatt, a széna a fő tápláléka! Szerintem túleteted zöldségekkel és gyümölcsökkel,magokkal, ezért már nem bir elég szénát enni. Naponta 2x etesd, reggel adj neki pl 2-3 karika répát, VAGY 1 hosszú szelet paprikát vagy más zöldséget,de csak ekkora mennyiségben! Adj mellé 1 ek tápot,amiben nincs kukorica és napraforgómag. Este ugyanekkora mennyiséget adj mindenből. Napközben se kell egyéb élelem, csak széna legyen előtte mindig és viz! A széna jó minőségű legyen,mert a megbarnult,dohos,nedves,büdös szénát nem eszik meg. Ha ezeket betartod,biztos,hogy több szénát fog enni és minden rendben lesz vele.
2015. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mostmár megfelelően eszik, de ködzönöm a tanácsot, vidzont eddig is így etettem.
2015. máj. 24. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!