Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor szűnik meg az össze-viss...

Mikor szűnik meg az össze-vissza bogyózás? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eleinte egy nyuszim volt, teljesen szobatiszta, ezzel nem volt gond. Pár napja jött még egy nyuszi, össze is barátkoztak, együtt esznek, alszanak, tisztogatják egymást. Viszont most mindkettő össze-vissza bogyózik és pisil. Gondolom területet jelölgetnek vagy nem tudom. De ez elmúlik? Vagy mit csináljak, hogy mindkettő az alomba menjen? Gondoltam rá, hogy ecettel felmosom ahová pisilnek, kakilnak a ketrecen belül és nem az alom, de félek, hogy akkor meg már csak azért is mindenhova fognak, mert ugye felmosom a szagokat és újra jelölnek. Vagy nem?
2015. máj. 17. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Külön alom van, vagy közös?
2015. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közös. Külön kéne, az megoldaná? Azért nem akartam külön, mert túl sok helyet foglalna. Mármint viszonylag nagy helyük van, 8 m², de ebből csak egy picivel kevesebb, mint 2 m² a minden oldalról fedett ház. Ott alszanak együtt, ott van a tálkájuk. Legtöbbet mindketten ott vannak. Ott van az alom is. Ki nem tudom tenni, mert elázna stb. Ha viszont berakok még egyet, nem fognak elférni. Illetve van még 2 m² ami csak felülről fedett, szóval oda nem esik az eső, de ott meg nincs üres sarok, nem sarokra pedig nem mennének.
2015. máj. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!