Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A PANZI alomszagtalanítóról...

A PANZI alomszagtalanítóról mi a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Van 2 nyuszim, ( mindent tudok a tartásaikról, nagyon boldogok, életvidám kis teremtések, imádom őket. Az egyik 2 éves a másik 6 hómapos :D ) csak érdekelne, hogy működik ez az alomszagtalanító dolog? Tényleg?

Mennyire hatásos? Szeretem őket, sokat takarítom őket így eléggé költséges az alom, én fapelletet használok.

A kislány ( 6 hónapos ) Panka ivarérett lett és olyan büdi a kakija hogy elviselhetetlen... most a párom száműzte őket a garázsba...segítsetek kérlek

Köszönöm szépen



#macska #rágcsáló #nyúl #alom #alomszagtalanító
2015. máj. 17. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A kakinak nincs szaga. Ha mégis, ott valami gond van. Az alomszagtalanító fölösleges, esetleg tehetsz a pellet alá macskaalmot, az segíthet.
2015. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Teljesen egészségesek, semmi problémájuk nincs. Tudom mikor van baj. A kislány nagyon is, túl jól van :D

Csak ivarérett lett, meg amyúgy is az alomnak is van egy adott szaga. Kiváncsi vagyok hogy tényleg jó illatot csinál?

2015. máj. 17. 13:34
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha valaki esetleg olvasná a jövőben ezt a kérdésemet, szeretném megírni a VÁLASZT!

KIPRÓBÁLTAM és :

NAGYON JÓ! Tényleg jó! Elveszi a pisi, kaki szagot! Ráadásul szárazon tartja és finom illatott ad! :)

2015. máj. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!