Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pláza kisállatboltjában...

Pláza kisállatboltjában vásárolt hörcsög, gond?

Figyelt kérdés
A plázákban árult hörcsögöket honnan hozzák a kereskedések? Mennyire megbízhatatlan a származásuk, egészségi állapotuk (genetika miatt is)? Betegek lehetnek? Hamarabb pusztulnak?

2015. máj. 18. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem megbízható. ki tudja, hogy ott milyen genetikájú, egészségi állapotú, esetenként rokoni kapcsolatú párosításból született hörcsögöket vásárolsz.. én nem ajánlanám. vannak hörcsög tenyészetek, ahol kb ugyanolyan árért vehetsz garantáltan egészséges és olyan hörcsögöt, amilyet szeretnél.
2015. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Mindig kisàllatkereskedésben vettem hörcsögöt annak idején .Sosem volt gond
2015. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rókabubi válasza:

Nekem az utolso ket horim plazabol volt, es az egyik majd' egy evvel tulelte a horcsog atlageletkort, a masik is szep es egeszseges volt egesz eleteben. Azt sajnos nem tudom, hogy honnan szerzik be oket, nekem mindketto ugyanabbol az uzletbol volt, egy ev telt el a ket vasarlas kozott.

Nem biztos, hogy ez minden plazarol elmondhato, de szerintem ott nagyon odafigyelnek rajuk es nagy a tisztasag.

Vasarlaskor arra figyelj, hogy az allatka egeszsegesnek latszodjon, es ne legyen beteg egyeddel kozos helyen.

2015. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezt sajnos nem lehet előre tudni, nekem van egy most 2 éves dzsungim akit kisállat boltból hoztunk, áldott jó kislány és egészséges mint a makk, de előtte kétszer is olyat sikerült kifognunk akik se fizikailag se szellemileg nem voltak rendben... :(
2015. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi a plázából simán vehetsz egészséges és jó höriket!

Szerintem ők is egy sima állatkereskedésből hozassák!

Én minden hörimet onnét hoztam!Most 2 db van,és nagyon ügyesek,szeretni valóak!Semmi bajuk sincs!:)És mind jó hosszú évet élt!

2015. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!