Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyuszim vemhes attól...

Vanessza0000 kérdése:

Ha a nyuszim vemhes attól ugyanolyan mozgekony marad?

Figyelt kérdés

A nyuszim mar 2hetes vemhes (remelem) es meg mindig nagxon futkarozik kaparaszik ugral, meg nagxon aktiv

! Ez meg normalis, vagy majd csak meg később fog lassabb lenni, vagy fog egyaltalan????!!



2015. máj. 18. 19:57
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem normális! Tudom ajánlani hogy minden nap csináld meg azt, hogy felteszed az öledbe ès megnyuktatod... Ha elalszik akkor próbáld meg a ketrecèbe berakni! Remèlem tudtam segíteni, ès úgy mondtam, hogy nincs nyuszim, de elkezdtem rávenni az anyukámat ès ebben tudsz segíteni? Előre is köszi! 😉
2015. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De előszőr ismem olyan könnyű egy nyulat az ölbe venni! Főleg most ebben az időben alig lehet hozzaaerni felvenni meg szinte lehetetlen! Ugyhogy nem tudom miben kersz segitseget1? Kicsit kifejtened kerlek? A nyultartasban vagy hogy hogy vehtned ra anyukadat vagy miben?
2015. máj. 31. 08:36
 3/4 anonim válasza:
Úgy gondoltam, hogy hogyan vehetnèm rá az anyukámat, hogy vegyem nekem nyuszit?!
2015. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat nekem könnyű volt ebből a szempomtbol mert ő akartameg persze en meg irtora megörültem! Szerintem te mutass neki sok aranyos kepet meg tálekozodj a nyultartasrol hogy lassa felkészültel a fogadasára!! Mond hogy te fogod gondjat viselni es több jo tulajdonsagat mond el mint rosszat! En ezt tudnal ajanlani, es örülök hogy segithettem! :) :)
2015. jún. 3. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!