Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem eszik a tengerimalacom? SOS

Nem eszik a tengerimalacom? SOS

Figyelt kérdés

Mit csináljak?? Felhívtam az állatorvost, 4órára tud jönni!!!

Az előző malackámnál is későn ért már oda! :(

Nem eszik, nem iszik... gubbaszt:(


2015. máj. 22. 13:04
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Mikor evett utoljára? Mit evett? Van e a terráriumban széklet, és milyen az állaga, szaga, szìne?
2015. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ezt elfelejtettem kérdezni. Illetve általában mit adsz neki enni? Ezek fontos kérdések, enélkül nehéz válaszolni.
2015. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Illetve milyen nemű?
2015. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Tegnap még evett. Este későn értem haza, már pihent. Kapott friss kaját, abból már nem evett, szerintem.

Szénája mindig van. Répát, paprikát, almát, uborkát és salátát nagyon keveset. Mindig mosva kap enni.

Valamint, kap tengerimalac tápot, és havonta Cebion cseppet.

Ketrecben tartom, van benne kaki, rendes az állaga, nincs hasmenésem minden a megszokott. (szerdán takarítottam!)

3 éve van nálam, állatkereskedésben vettem. Azt mondták elvileg 4hónaposan hoztam haza. Még elég kicsi volt.

Fiú. És másik fiúval van együtt. Viszont, volt már kicsije, (lány volt az 1. párja, de nem tudtuk.). De ez még az első évben volt.

2015. máj. 22. 13:44
 5/45 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy eleg sokat iszik, golyos oniatoja van neki.
2015. máj. 22. 14:01
 6/45 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megint vemhes?
2015. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Ja fiú, újra olvastam!
2015. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Tegnap mit adtál neki enni? Van olyan az étrendjében, amit nem evett eddig? A friss zöldségekből nem adtál neki csak keveset ugye?
2015. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Repat evett meg almat. Semmi ujat.

Frisset nem igazan szokott kapni, ha hetfon reggel veszem, abbol legkorabban kedden kap.

Egynap tobbszor kap, de keveset, mert nagyon moho... Felzabal mindent, volt mar ra pelda.

2015. máj. 22. 14:11
 10/45 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az a gond! De az is lehet, hogy front érzékeny, mert tegnap előtt nagyon meleg volt, most meg hűvös, lehet csak ez a gond. A vizet nem gond ha issza, de azért várd meg a doki véleményét, majd jelezd, hogy mit mondott! És szerintem nem kell aggódni, nem lesz semmi gond vele, mìg a doki nem jön.
2015. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!