Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi ideig élt / mennyi...

Mennyi ideig élt / mennyi idős most a dzsungáriai törpehörcsögötök?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy dzsungáriai csöppséget:) Előtte persze rengeteget olvastam róluk, de elég nagy különbségeket olvastam az élettartamukról (ált. 1,5-3 év közötti életkort írtak, és a 3 év a 1,5 év duplája...) Szóval szeretnék egy kis "statisztikát" csinálni, kinek mekkora kort él(t) meg a dzsungáriai törpehörcsöge?


Előre is köszönöm a válaszokat:)



2015. máj. 22. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém majdnem négy éves volt, amikor elpusztult, akkor is öngyilkos lett szegény (állandóan kiszökött, aztán amikor megunta, visszament a helyére, aztán egyszer pórul járt), nem volt semmi baja.
2015. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 9 éve vannak, az átlag 2-2,5 év volt. :)
2015. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öt kis apróságom volt, 1,5 évig élt majdnem mind,sajnos az lehetett a gond,hogy túltenyésztettek voltak.
2015. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szegénykém alig 1 évet :( Én hülye gondoltam, veszek mellé egy társat. A kicsi megette a nagyot. Nekem ilyen vérengző vadállat nem kellett, inkább elajándékoztam.
2015. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!