Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinal a kistengeri...

Hella22 kérdése:

Mit csinal a kistengeri malacom ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy kistengeri malacom akit tegnap kaptam es azt csinalja amikor kiveszem ot es az olembe teszem,hogy elkezd ragni vaslamit holott en nem is etetem ilyenkor. Meg a szajaval a hasat megvakarja (?) es utana is elkezd ragnu valmit. Ilyenkor mi as teendo,tud vaslaki segiteni,vasgy ez egy betegseg?

2015. máj. 24. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Élesíti a fogát. :)
2015. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*kis tengerimalac
2015. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gyümölcskosár ***** válasza:
Nem betegség, csak ők állandóan rágcsálnak valamit. Szinte mindig mozog a szájuk nem hiába rágcsálók! :) Az én kis malackám is úgy tesz mintha mindig rágcsálna valamit!
2015. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is szokott "rágcsálni", amikor az ölemben van, bár inkább akkor, ha kicsit ideges. Szerintem ez az új környezet miatt van, kicsit még meg van illetődve. Szerintem az első 1 hétben ne vedd ki nagyon sokat, hadd legyen ideje megszokni a ketrecét.


Amikor a hasához nyúl, az 2 dolog lehet: 1) vakarózik 2) hátranyúl a végbeléhez, hogy kiegye a cökotrófot (egyfajta "előkaki"). Mindkettő teljesen normális dolog.


Amúgy jó lenne, ha szereznél mellé társat, ketten sokkal vidámabbak, mint egyedül. Fiú vagy lánymalacod van?

2015. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek :)

2 Malackank van :)

2015. máj. 25. 01:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Mind a ketto lany :)
2015. máj. 25. 01:07
 7/8 anonim ***** válasza:

olyankor az enyém amikor összegömbölyödik "kihúz" a valagából egy kuladarabot és azt eszi xDD

nem kamuzok , tényleg :DD

2015. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is azt csinalja,de ez normalis! :)
2015. jún. 29. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!