Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú tengeri malackámnak...

Gyümölcskosár kérdése:

Fiú tengeri malackámnak csináltam két függőágyat, de nem használja miért?

Figyelt kérdés
Amikor az elsőt feltettem neki használta egész éjszaka. De reggelre csupa pisi lett. Ezért csináltam neki másikat is váltásnak, amig az elsőt kimosom de ezt egyáltalán nem akarja használni. Mi lehet ennek az oka? Nem érzi rajta a szagát? Pedig már úgy örültem amikor az elsőt használta, olyan édesen aludt benne. :)
2015. máj. 24. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Na látom sikerült beleszoktatni :) Örülök :)

Igen, valószínűleg azért, mert még új neki szagra, feltéve hogy hasonló anyagból és hasonló magasságban van, mint az előző. Ha nem, akkor azzal (is) lehet a gond.

2015. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasonló anyagból, és ugyanolyan magasra vagyis egész alacsonyra van neki téve. De csak az előzőt használta a kis rosszaság. :) Tehát akkor az a baj, hogy nem érzi rajta a saját bocsánat pisi szagát? De hát az elsőt muszáj volt kicserélnem neki, mert pisisen sem lehet bent hagyni neki. :)
2015. máj. 24. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak érzi rajta, hogy új, és még nem szokta meg. Próbáld azzal a módszerrel beszoktatni, ahogy az előzőnél is csináltad, remélhetőleg meg fog tetszeni neki.
2015. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom ugyanazzal a módszerrel beleszoktatni! Csak olyan kis huncut malacka! :) Ezért is szeretem ennyire! :)
2015. máj. 25. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!