Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögöm kiugrott a...

A törpehörcsögöm kiugrott a kezemből és a padlóra esett kb.80 cm magasságból, és miután felvettem elkezdett ilyen fura cuppogó hangot kiadni, ezen kívül egész normálisan viselkedett. Lehet hogy baja esett?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 20:49
 1/7 anonim válasza:
Ha nem mozog furcsán akkor nem, de lehet, hogy nem ártana elvinni orvoshoz!
2015. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém összeveszett a társával és egy magasabb polcon levő tárolóból esett a földre, majd elfutott és elbújt. 1.5 napig kerestem, és végül kajára előjött, éjjel. Kutya baja sem volt. Nekem dzsungáriai törpehörim volt, nem tudom, hogy típusfüggő-e, de az enyém elképesztő dolgokat kibírt :)
2015. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém kezdetben állandóan le akart ugrani. Egyszer sikerült is neki. Nagyon megijedtem, mert elég magasról esett, de semmi baja se lett. Akkor egy életre megjegyezte, mert azóta sose próbált meg leugrani
2015. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én nagyon gonosz kisfiú voltam. Volt egy hörcsögöm és mikor ideges voltam megrasztam a ketrecét. Később Kivettem és leejtettem a földre szándékosan. Elájult. Annyira megijedtem hogy megöltem! Soha többé nem bántottam se őt se más állatot. 12 éves voltam most meg 26. Az életem végéig elkisér a bűntudat.
2015. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
És ezt most muszáj volt elmesélni.
2015. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, semmi baja sincs. :-) Viszont még mindig nem értem miért cuppogott. Ezek a dzsungáriai hörik tényleg mindent túlélnek.
2015. máj. 25. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért cuppogott, mert fájt neki. Gondolj csak bele, mekkora magasság lehetett ez neki! Attól függetlenül, hogy Te nem látod, hogy baja van, még lehet, hogy fáj neki, és esetleg eltört valamilye. Ha bármi furát észlelsz rajta, azonnal vidd dokihoz!
2015. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!