Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok normális dolog...

Gyümölcskosár kérdése:

Mit gondoltok normális dolog puszilgatni az állatokat főleg tengerimalacot? Nem vagyok örült, csak imádom az állatokat!

Figyelt kérdés
Van két kutyám, öt papagájom, és egy 3 éves fiú tengerimalackám. Most róla lesz szó. Minden állatomat egyformán szeretem, és puszilgatom. De a kis malackám mikor a kezemben van, és dajkálom, és simizem muszáj a pofikájára puszikát adnom. Egyszerűen nem birom megállni. Nézhettek bolondnak, de higyjétek el nem vagyok az! Sokan azt mondják fúj ne puszilgasd, mert beteg leszel tőle! Szerintem ha egy állat tiszta, és egészséges nem lehet tőle bajom. Ha bajom lenne ettől, akkor már vagy 18 éve nem élnék. Régebben is adtam nekik puszit a pofijukra. De ismerek még ilyen állattartókat akik ezt csinálják. Mi a véleményetek erről? A lány kutyám kimondottan szereti, mikor puszilgatom a fejét. Normális dolog ez nálam? Ráadásul a kis malackám annyira édes, és jó kisfiú nem hisztis, nem is visit mint más malackák és nagyon nyugodt. Egyszerűen nem lehet nem puszilni a pofiját. :) :)
2015. máj. 24. 22:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Persze ha beteg vagyok, akkor nem puszilgatom őket.:)
2015. máj. 25. 11:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Én meg az aranyhörcsögeimet puszilgatom, nem bírnám ki hogy ne puszilgassam őket, meg szagolgassam őket, simogassam őket egyből mikor a kezembe veszem őket! De ha meg vagyok fázva, akkor nem puszilgatom őket, nehogy átkapják tőlem, valamint akkor se puszilgatom őket, ha ki van rúzsozva a szám. :)
2015. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na igen én is azért is szeretem puszilgatni őket, mert olyan kis finom illatuk van! Rúzsos kis hörike :)
2015. máj. 25. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!