Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell 2 tengerimalacot...

Hogy kell 2 tengerimalacot összeszoktatni?

Figyelt kérdés
ma vettem egy kislányt és eddig volt nekem egy fiúm de most nagyon félnek és a fiú folyton kiugrik az akváriumából!
2010. febr. 26. 10:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
segítsetek!gyorsan félekhogy bántani foglyák egymást
2010. febr. 26. 10:11
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem 2 fiú volt, szóval még nehezebb... Először, ha tudod, ne rakd őket 1 ketrecen belülre, csak egymás mellé, hogy lássák, hallják egymást, így könnyebben megszokják. amikor összeengeded őket, adj nekik enni, vagy a félős hátát simizd, kösd le valahogy! Nekünk egy pár nap azért kellett, amíg teljesen megszokták egymást.
2010. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Belegondoltál, mit fogsz csinálni a kicsikkel? Azt hiszed, meg tudsz majd szabadulni tőlük? Itt nem az a kérdés, hogy hogy szoknak össze, hanem az, hogy folyamatosan termeled az ártatlan kis lényeket! A legjobb eset, ha az állatkereskedés beveszi, de még az se, mert van neki épp elég! Hogy jutott eszedbe egy fiút meg egy lányt venni?!!Én sürgősen visszavinném a helyedben, nem lehetsz állatbarátként ilyen felelőtlen!
2010. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszikeh aki 1. válaszolt!de még azt szeretném megkérdezni hogy nekem nincs 2 ketrecem csak 1 szóval mit csináljak??:(anya azt mondja:ha nem szoknak össze a lányt vissza kell vinnem:(:(:'(
2010. febr. 26. 10:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyobb doboz, kosár, valami?
2010. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Állítólag a semleges hely is jó. Majd írj a fejleményekről, gép előtt vagyok, segítek, tudom milyen nehéz ez.
2010. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként ezt találtam:

Összeszoktatás:2-3 hétig csak távolról lássa egymást a két állat(vagy több állat)és a 3. hét vége felé már kicsit ismerkedhetnek,de csakis kizárólag a gazdi jelenlétében!4-5 hét eltelte után már egymás mellé tehetjük a két állatot,és még legalább 2 hétig figyeljük őket.

Nálunk szerencsére 3 nap elég volt, mondjuk vannak konfliktusok köztük, de nem vészes.

A fiú-lány pár szokja meg egymást a legkönnyebben. A külön helyre azért hosszú távon gondolnod kell, mert a hím bánthatja a kicsiket.

2010. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

aki utcsólag segíteni akar!vegyen fel msnre :sz.lilluka1997@hotmail.com ott könyebb lesz

szia és köszi előre is

2010. febr. 26. 11:14
 9/12 A kérdező kommentje:

aki segíteni akar az vegyen fel msnre!mert nem birom!

sz.lilluka1997@hotmail.com

2010. febr. 26. 11:15
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Istenem, te buta taknyos kis kölyök, fogd már fel, hogy fog születni jónéhány kicsi, akikkel nem fogsz tudni mit csinálni! A szüleidnek sincs több eszük, mit neked? Még egyszer kérdezem: mit fogsz csinálni a kicsikkel? VIDD VISSZA A LÁNYT, FOGD FEL, TE IDIÓTA! MINEK NEKED KÖLYÖK! TE A MAGAD TÍZ ÉVÉVEL NEM TUDOD, HOGY A FIÚ ÉS LÁNY ÁLLATOK GYEREKET CSINÁLNAK?
2010. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!