Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkany tobbi lent?

Patkany tobbi lent?

Figyelt kérdés

Haza hoztam egy patkanyt nagyon pici szerintem egy honapos lehet...

de meg szeretnem tartani!

szerintetek jo otlet? Nem harapna? Most nem harap!

Sima kozonseges patkanyka :) barna... volt fekete feher es ez az egy vopt ami barna ... es hat persze hogy o kellet...



2015. máj. 28. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes , ilyenről még nem halottam. A héten anyukám lefényképezett nekem is egy patkányt , ritka ha valaki szereti. Szerintem ez különleges , hogy te szépséget látsz ebben az állatban , én is nagyon szeretem őket. Ha magadhoz szokatod szerintem nem fog harapni, szerintem nem rossz ötlet , vagyis ha te jónak látod és ha te szeretni gondozni fogod akkor ugyan úgy kaphatsz te is tőle szeretetet.
2015. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem minden allat szep!

de kigyot ilyeneket nem mernek tartani!

Csak megesett a szivem mert elottem adtak el egy csomo olyan egeret.. es egy csomo ujszulottet... es... haat.. konkretan megmentettem az eletet :)

2015. máj. 28. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint az utcáról szedted össze? Az elég gáz, mert a patkányok és egerek egy csomó mindent terjesztenek. Vegyél inkább állatkereskedésben.
2015. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze! Az utcarol nem szedem fel!
2015. máj. 28. 18:21
 5/7 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hTOl11tXaq0


A kindertojás közepe belefér a szájába azt nézdd... Aztán szépen vigyázzál rá! Nézz utána neten jobban. Én maradok a tengeri malacnál.

2015. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nagyonhülye válasza:
Sokan tartanak kedvtelésből,nekem is volt,kézhez szoknak. Fontos szabály,kaját NE a kalitrácson keresztül adj be neki! Itt az egyik amim volt,aranyosak: [link]
2015. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak patkányaim. Amikor növekednek, néha megpróbálnak harapni kicsiket, hogy megnézzék mit szólsz hozzá. Amikor próbálkozik, akkor te visíts egyet, vagy pöcköld meg az orrát, hogy ne csinálja. Így lehet leszoktatni őket a harapdálásról. Amúgy nagyon jó fejek, okosak. Amikor hazajöttem, akkor felszaladtak a ketrec tetejére, úgy vártak. Egyik patkányom meg ha nyitva volt a ketrec, és nappal kint mászkált a szobában, amikor eleget sétált, magától visszament a ketrecbe. A másik mondjuk nem, az mindig a szekrénybe akart beköltözni, mindig onnan kellett kikeresni, bemászott ilyen dobozokba és ott kutatott mindig a holmiaim közt.
2015. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!