Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megeheti a nyúl a tök héját?

Megeheti a nyúl a tök héját?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisebb kockákra kell vágni nekik.
2015. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy a tök héját vagy a héja tökét eszi
2015. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem tökmindegy, hogy mekkora kockákra van vágva, de amúgy úgy gondoltam, hogy feldarabolom, mint minden mást is nekik. Csak nem tudom, hogy ez számukra mérgező-e, nem lesz-e tőle hasmenése stb. De akkor gondolom ehet. Ugye?
2015. máj. 29. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért kell (inkább úgy mondom ajánlatos) kisebb kockákra vágni, mert úgy könnyebben elfogyasztják. Van egy haverom nyulakat tenyészt én is tőle kérdeztem. Onnan tudom.
2015. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van kettő, úgyhogy tapasztaltam. Egy kis karika répát elfelezve hamar behabzsol, hosszú csíkra vágva meg elvan vele fél órát. Fel szoktam aprítani nekik mindent, csak néha adok nagy darabban valamit, mert azzal legalább elvannak egy ideig.
2015. máj. 29. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom, hogy azt mondtam amit ismerősöm mondott, mert nem értek hozzá.
2015. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megkérdezted!
2015. máj. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!