Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül kb egy nyuszi...

Mennyibe kerül kb egy nyuszi és a kellékei?

Figyelt kérdés
Milyen nyuszifajtákat tudtok, ès tudtok mondani a 17. Kerületben olyan boltot amiben nyuszikat is árulnak?

2015. máj. 30. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a 17. Kerületben lakom. Az Árkádban az Álatkerben vannak nyuszik, de én inkább tenyésztőtől vennék, nekem, mivel jó nagy a ketrece 30000 ft ra jött ki. A fresnapfban vehetsz kellékeket. Én hollandtörpenyulat targok.
2015. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kereskedésből ne vegyél nyulat, drágább és nem megbízható. Egyébként 20-25 ezer körül lesz a végösszeg.

Mindenekelőtt a LEGFONTOSABB, hogy nézz utána a nyúltartásnak. Ez nem egy guppi, elég érzékenyek, ha nem ismered a betegségre utaló jeleket, könnyen elpusztulhatnak.

Az sem ritka, hogy hangos, vagy agresszív.

2015. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyuszinak legfőképp jó nagy hely kell, pl egy külön üres szoba, vagy kertben egy nagy elkerített rész. Ezután jöhet a ketrec, a megfelelő nem a műanyag vacak rácsokkal... hanem amit kültériként árulnak, bentre is az a megfelelő. Főleg az emeletes. 25ezer környékén kezdődnek. + egyéb dolgok, táp, széna, itató, wc. 30-35ezer lesz összesen. + a nyúl. Amit tenyésztőtől vegyél mindenképp különben lehet hogy soha az életben nem fog hozzád szokni.
2015. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jún. 2. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!