Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális, hogy a dzsungáriaim...

Normális, hogy a dzsungáriaim időnként a saját ürülékét eszi?

Figyelt kérdés
Mostanában többször láttam, hogy a hörcsögöm evés után elmegy aludni, de előtte még bekapkod pár szem ürüléket, amit közben talál. Ez normális? Miért csinálja? Nem lesz tőle baja?

2015. máj. 31. 19:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy az elmúlt két hétben, mióta ezt csinálja, fogyott úgy 10 grammot, pedig ugyanúgy kap enni rendesen, mint régen. Beteg lehet vagy valami vitaminhiány?
2015. máj. 31. 20:00
 2/6 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy mi baja, de szerintem nem normális.
2015. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha tápot cseréltél , lehet, hogy azért eszi az ürülékét mert nincs elég tápanyag az új tápban
2015. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem változtattam semmit, ugyanazt kapja. Elvigyem dokihoz? Nem tudom, hogy egy ilyen kis állattal foglalkozik-e egyáltalán bármelyik is. A héten lesz 1 éves, talán már öregszik?
2015. jún. 1. 21:54
 5/6 gyevickie ***** válasza:
Keresd meg a neten az Állatorvosi egyetem vagy az Exo pet rendelő telefonszámát. Hívd fel őket, hogy tanácsot szeretnél kérni. Szerintem nem veszik rossz néven. Ott vannak a legjobb kisállatos orvosok Bp.-en!
2015. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt itt régebben egy ilyen kérdés, ott azt írták, hogy nem lesz tőle baja, azért eszi, mert abban is van tápanyag. Ne aggódj, az állatok egy része szokott ilyet csinálni, nem baj.
2015. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!