Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hová tegyem az afrikai fehérha...

Hová tegyem az afrikai fehérhasú törpesünömet (ha lesz) ha elutazok?

Figyelt kérdés
Egy afrikai fehérhasú törpesünt szeretnék. A szüleim megengednék de gyakrabban elutazunk és nincs a közelben tutommal állatpanzió.A megyében nincs szerintem állat panzió (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

2015. jún. 1. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerőseid, barátaid, rokonaid csak vannak, akik egy hétre vigyáznak rá.
2015. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.1 évben legalább 3 hétre utazunk el (összeségében) és nem szeretném folyton a barátaimat ismerőseiet ezzel nyüstölni.
2015. jún. 1. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A sünik aranyosak ,szerintem ha nem élő lisztkukaccal kell etenie, biztos van olyan barátod aki boldogan vállalja, nekem volt hogy a 3.5x3.5 méteres szobámban 6 nyuszi lakott amíg barátnőm nyaralt és tök jó volt mikor mind kint futkároztak.
2015. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen választ vársz , ha magaddal nem viszed, ismerősökre nem bízod?

amíg én távol voltam a macskáimat a szomszéd etette, naponta 1x, kicserélte a vizüket.

ha nem vagy jóviszonyban velük, akkor is csak van valami barátnőd aki közel lakik viszonylag. mivel mobilis a sün és a felszerelése, ezért átviszed hozzá arra a hétre.. szerintem örömmel vállalja, hogyha állatbarát és a te barátod is.

2015. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!