Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet dzsungáriai törpehör...

Hol lehet dzsungáriai törpehörit kapni?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt kaptam egyet de meghalt. Most minden megvan a drágaság érkezésére csakhogy a tenyésztő akitől régen vettem már nem árul ilye höriket.

Ha vkinek van ismerőse akitől hörit vehetnék akkor légyszi az írja le az illető elérhetőségét (facebook, email)


2015. jún. 3. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóformán akármelyik állatkereskedésben.
2015. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor légyszi mondj egyet mert anyummal már háromban jártunk de az eladó minegyikben azt mondta hogy nincs
2015. jún. 3. 08:52
 3/6 anonim válasza:
Hova valósi vagy?
2015. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Budapesten pl. Árkádban, Aréna plázában... Még nem voltam olyan állatkereskedésben ahol ne lett volna.


Viszont nem jó ilyen állatot tartani. Akármilyen full extrás körülmények között tartod, 2-3 éven belül elpusztulnak, akármit csinálsz.


Én anno a legjobb kajákat vettem neki, játékokat, 20-ért emeletes nagy ketrecet, plusz ki is vettem csomószor még onnan is és mehetett mindenfele, de sajnos így is hamar meghalt. Kétszer is tartottam ilyen állatokat. Nagyon tündérek, csak sajnos nagyon kevés ideig élnek. :(

2015. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj köszike :)<3
2015. jún. 3. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hörcsögöt nehogy állatkereskedésből vegyél!

Nem tudhatod, hogy

- mennyi idős (mennyire tudod még nevelni és mekkora a várható élettartama)

- nem beltenyésztett-e (egészséges-e)

- nem Campbell-hibrid-e (mennyire szoktatható kézhez)

- eddig hogyan bántak vele (mennyire kezes)

- nem vemhes-e (ha nőstény persze)

- kereskedésben drágább is


Vegyél tenyésztőtől!

Nekem a kedvencem a Wallaha, de náluk most nyári szünet van. A Karfiolhamster is jó, ott most is vannak kicsik. (Honlapjuk és Facebook oldaluk is van)

2015. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!