Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy fajtán belüli törpe és...

Egy fajtán belüli törpe és óriás nyúlra ugyanazok a jellemzők?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ugye vannak nyúlfajták, rex, kosorrú stb. Van belőlük nagy és kicsi is. Tudom, hogy pl. a kosorrúra jellemző a szelídség, barátságosabb az emberekkel is. Tapasztaltam is, de csak óriáson. Akkor ugyanez a törpe változatára is jellemző?
2015. jún. 5. 17:13
 1/2 Kim Bo Mao ***** válasza:
Szia nekem van törpe is meg nagy nyuszim is, és nem igazán számít a fajta, mert nekik is van saját személyiségük, illetve a gazdájuktól is átvesznek jellemvonásokat. Pl.: nekem mindkettő nyuszim vidám és energikus, de simogathatóak és nem harapnak. Az a fő, hogy kellő odafigyelést és szeretetet kapjanak mindegy milyen állatról van szó.
2015. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, ezt én is tudom, de mégis van egy-két fajtára nagy általánosságban jellemző tulajdonság.
2015. jún. 28. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!