Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac bénulás?

Tengerimalac bénulás?

Figyelt kérdés
Tengerimalacom már 1-2 napja nem mozog (alig-alig), kivettem megnéztem szó szerint a hátsó lábai teljesen hidegek és olyan mint ha nem érezné vonszolná magát, szája folyamatosan nyitva van. Szív verése nagyon lassú kb olyan mint az embernek és ugy tudom , hogy tengerimalacoknak 200-300 as szív verése is lehet. Mi lehet a baj ? (kb 4-5 éves lehet) ez lehet a vég ?

2015. jún. 5. 18:10
 1/7 anonim válasza:
Szegény :( nem értek hozzájuk, de szerintem minél előbb vidd el állatorvoshoz. Nem is eszik és iszik?
2015. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Enni próbál és inni is , de nem mozog sokat csak vonszolja magát
2015. jún. 5. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz, de bénulásnál nem sok remény van.

Van másik malac is a közelében? Őt sürgősen külön kell szedni, ha esetleg fertőző betegség okozná.

2015. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szegény :'( Már fent van a legelőn onnan nézz le rám :'( 2012.május 28- 2015.06.05
2015. jún. 5. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon :c
2015. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szegényke :(
2015. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(

Legközelebb már jobban figyelj a jelekre, nem feltétlenül azért mert esetleg meggyógyulhatott volna, hanem mert ha az állatorvos már látja hogy mi van, akkor több napos szenvedéstől kímélheted meg a kedvencedet egy altatással.

Én is elvittem az enyémet, nagyon nagyon nehéz volt, de az ő érdekeit kell nézni és be kell látni ha itt a vége, nem szabad hagyni szenvedni őket.

Minden jót kívánok a továbbiakban és sok örömet az állattartásban!

2015. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!