Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy segítsek a tengerimalacom...

Hogy segítsek a tengerimalacomnak, hogy ne legyen (annyira) melege?

Figyelt kérdés
Szerintem biztos melege van. 24 négy fok van abban a helységben ahol van.

2015. jún. 6. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a 24 fok még jó. Lesz az még melegebb is:(

Én a terrárium tetejére fogok tenni jégakut, ha szükség lesz rá.

2015. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én be szoktam vizezni a kezem hideg vízzel (de nem jéghideggel) és végigsimogatom őket vele, alul a hasukat is. Fontos, hogy ilyenkor ne feléjük fújjon a ventilátor, és ne legyenek huzatban, mert megfázhatnak.

A rongyba tekert jégakku is jó, azt is be szoktam tenni nekik.

2015. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a malacoknál hűvös van, viszont a patkányaim máshol vannak, és ott elég meleg tud lenni. Én bio 100%-os gyümölcsléből szoktam nekik jégkockát csinálni, és hagyom, hogy elnyalogassák, valamint hűtőbe teszem az önitatót is egy időre. Gondoltam még arra, hogy a függőágyacskájukat bevizezem, mert mindig abban fekszenek, vagy teszek be nekik valami nagy műanyag tálkát vízzel, medenceként. A szőrüket nem merem bevizezni, mert rengeteget mosdanak, kényesek a bundájukra, tuti megsértődnének rám emiatt. :)
2015. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!