Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Csincsillámnak nem jó az...

A Csincsillámnak nem jó az egyensúlya, és sokat vakarja a fülét. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nemrég székrekedéses problémák voltak, 3-szor is voltunk állatorvosnál, helyre is jött, elkezdett rendesen enni is és felerősödni. Minden nap kiengedem kicsit szaladgálni, viszont a napokban észrevettem, hogy esetlenül mozog. Szalad, de kicsit olyan "darabosan", nem olyan magabiztosan. Ha felugrik a lábamra, akkor fel tud, de leesik. Ahogy szalad van, hogy nekiszalad a falnak. A fejét is ferdén tartja jobbra, és amikor fut, akkor is jobbra "húz". Nem hiszem, hogy vak lenne, mert kikerül gond nélkül, inkább olyan, mintha a távolságot nem jól mérné fel. Azt is észrevettem, hogy a fülét gyakran vakarja és rázza a fejét is.

Szélütés lehet, vagy valami fül atka, és azért nem jó az egyensúlya?

Amúgy aktív, szaladgál, kíváncsi, eszik-iszik rendesen.

Hétfőn tudom csak elvinni állatorvoshoz, de gondoltam megpróbálok ide is írni, hátha valaki volt már hasonló helyzetben.



2015. jún. 6. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
fülgyulladás
2015. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Utána olvastam...elképzelhető, de a füléből nem folyik semmi és nem is büdi. Vagy csak MÉG nem folyik? Nem tudom..
2015. jún. 6. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is fülgyulladásra tippelnék így első körben, de más is lehet. Mindenképp vidd orvoshoz, és jobbulást!
2015. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekünk embereknek is a fülünkben van az "egensúlyérzékünk" tehát az is lehet hogy megsértette valamivel a fülét azon a területen ezért károsodott az egyensúlya lehet ezért is vakarja a fülét mert fáj neki
2015. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!