Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! Találtam egy sünit....

Segítség! Találtam egy sünit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A napon feküdt hassal felfelé. Nagyon meleg van és a sünik nem szoktak nappal kijönni. Lelocsoltam egy kis vízzel, hogy felélénküljön, de csak kicsit kezdett mocorogni. Most beraktam egy dobozba és behoztam a lakásba hátha így lehűl egy kicsit. Mit tegyek még érte? Néha nyüszög is. De nem látom, hogy megsérült volna.

2015. jún. 7. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amint lehet vidd állatorvoshoz, lehet hogy infúzió kell neki.
2015. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyél le elé apróra kockázott gyümölcs darabkákat vagy kevés macskatápot. Este engedd vissza az erdőbe. :)
2015. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy vadon talált sünivel én nem rohangálnék az állatorvoshoz. Este engedd el, azt jóvan.
2015. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlueW(olf) ***** válasza:
Nem tudom, hogy vagytok vele, de egy hassal felfelé fekvő sün fényes nappal biztos nincs jól. Ha nagyon meleg a füle és a lába, akkor lehet, hogy a meleg miatt lett rosszul. Ilyen esetben meg kell próbálni FOKOZATOSAN lehűteni, DE mivel nem tudod, mi baja, adj neki inni. Ha van otthon gyümölcs, picire darabolva megkínálhatod. Minél hamarabb vidd állatorvoshoz, megmentheti az életét - ha még megvan. Harmadik, nyugodtan viheti dokihoz, a sün védett állat, nem fogják kiröhögni. Kicsit talán felelősségteljesebben kéne gondolkozni, ha eszedbe sem jutott, akkor meg nem kéne hozzászólni - tekintve, hogy a válaszod nem értékelhető építő jellegűnek. Remélem megmarad a süni
2015. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4# nem tudom te hogy vagy vele, de én biztos nem fizetek 10000 forintos álatorvosi kezelést egy szaros sün miatt, amiből annyi van, mint a szemét, és úgyis megdöglik egy hónap múlva.


De attól még szeretem őket <3

2015. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlueW(olf) ***** válasza:
Lehet, de ezek szerint Te nem is vagy elvetemült, mint én :D Úgy írom, ha megteheti és akarja is, akkor úgy tud neki segíteni
2015. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt elismerem, hogy szép dolog. Meg ha a napon fekszik, akkor ott már valaki tényleg nem stimmel :D nappal sünt se láttam még, nemhogy a hátán fekve.
2015. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!