Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög vagy hullámos papagáj?

Hörcsög vagy hullámos papagáj?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hörcsög - szerény igényű állatka, de tanítani sok mindenre nem tudod és pár évig él csak.


Papagáj - tudod tanítani, tovább él, viszont hangos és szemetel.

2015. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel a kisemlős kategóriába tetted, talán tudat alatt is a hörcsögre szavazol:)

Két teljesen különböző állatról van szó, ha nem tudod eldönteni, hogy melyiket érzed közelebb magadhoz, akkor egyik sem való neked (legalábbis most nem)


Mindkettőnek kb. 100*50-es alapterületű hely kell, csak a madárnak magasabb.


Papagájból kettő kell minimum, hörcsögből pedig csak egy (maximum). A papagáj többet szemetel, hajnalban / reggel a legaktívabb, de délutánig megy a csivitelés. A hörcsög elvileg éjszakai állat, ezért reggel és este a legjobb foglalkozni vele, de tud alkalmazkodni hozzád.

A madarat szerintem nehezebb kézhez szoktatni, de ez érzék kérdése is. A hörcsög egy simogatni való szőrmók:), de a papagáj is nagyon jópofa tud lenni.


Nekem mindkettő van, nagyon élvezem a hullámosaimat is, de mégis a hörcsög áll hozzám közelebb.

2015. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő van nekem.

A hörcsögök állnak hozzám közelebb.

Lehet őket simogatni, hamar megszelídülnek, én vagyok nekik a társuk. Papagájt párban kell tartani.

Mindkettő jó valamiért. A papagáj azért mert adja a hangot a csendbe és szereti a zenét, viccesek.

Mindkettő azért jó mert sok színűek.

Hörcsögök is mind más és más egyéniség.

Mindegyik állat rengeteg szeretet ad. Hörcsög neked adja mivel egyedül kell tartani, papagáj meg inkább a társának adja a szeretetet.

2015. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attól függ hogy milyen okos a papagáj ha tud beszélni és téged nem zavar ha rikácsol akkor azt válaszd (ha viszont beszél ne vegyél hozzá párt)

nekem volt egy hörim és nyáron tele lett a szőre bogarakkal

2015. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson papagájt egyedül tartani! Önzés és állatkínzás! Egyre több országban már tilos, nem véletlenül!
2015. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!