Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulam kangörcsös!?

Nyulam kangörcsös!?

Figyelt kérdés
4 hónapos kis törpe nyulam, ha kiengedem folyton a lábam után kajtat mindenhova követ, dünnyög-udvarol(lepisil ha nem figyelek!! Harapdál, nyalogat) ha megállok akkor rátapad a lábamra és kamatyol vele. Ilyenkor fogom és visszazárom ketrecbe de ez nekem se és neki se jó mert szeretném ha kint lenne na meg ő is, persze rázza a ketrecét de nem tehetem. Ha a kezem lent van akkor azzal szeretne kamatyolni őrjítő, de 4(!!!!!) hónapos, 2 hónap és ivartalanítok, de addig mit tegyek? Ha felülök a kanapéra utánam ugrik, de tudja, hogy az tiltott hely.... Szeretném ha tudna mozogni, de így? Mit tegyek?

#nyúl #nyulam viselkedése
2015. jún. 29. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem kellene megvárni a két hónapot az ivartalanítással. Nem tudom, hogy meddig bírja, de ha hagynád, hogy pl. valami plüsst megtöcsköljön, akkor lehet leállna legalább egy darabig, megnyugodna.
2015. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Raktam neki egy plüsst amivel direkt aludtam is, hogy átvegye a szagom, de nem nem tetszett neki. Hát akkor lehet nem várom meg a két hónapot.
2015. jún. 30. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!