Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül tenyészetből...

Mennyibe kerül tenyészetből egy törpenyuszi?

Figyelt kérdés
Mini kosorrú törpenyuszit szeretnék mennyibe kerül? A tenyésztőtöl nem szerettem volna megkérdezni nehogy azt higgye hogy ez a legfontosabb ami érdekel. Én úgy gondolom max 14ezer :) egyébként a jolly jumper tenyészetből lesz :)
2015. júl. 10. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nyugodtan rákérdezhetsz, hogy mennyibe kerül, vagy hogy mennyire számíts kb.:)
2015. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim egyik nagypapája is Jolly Jumper. :) Bár a konkrét árakat nem ismerem, szerintem is legfeljebb ennyi, vagy talán még kicsivel kevesebb is. Általában az első oltás ára is benne van már a nyuszi vételárában.
2015. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mintha azt olvastam volna,hogy a jolly jumpernél csak akkor kapom oltva a nyuszit ha kérem. :)
2015. júl. 11. 06:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom náluk hogy szokás, csak általában azok a nyuszik drágábbak, amik már oltottak.
2015. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!