Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Par napja kaptam tengerimalaco...

Par napja kaptam tengerimalacokat, egyik fiú másik lány. Még félnek, de ugyolvastam ez normalis. De mintha előbb verekedtek volna. Ez is normális?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit csinaljak? Mert ha odamegyek elfutnak es elbujnak a hazikojukba. Helyesirasert bocsi uj gep es meg furcsa a billenytyuzet...:D

2015. júl. 23. 11:01
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy normális-e, de a helyedben vennék még vagy 4 terráriumot, mert abból a kettőből pár hónapon belül 22 lesz.
2015. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van 1-2 :D
2015. júl. 23. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a legnagyobb ostobaságot követtél el, amiért ellentétes neműeket vettél.
2015. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
miert?
2015. júl. 23. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem választod szét őket, akkor havonta fog fialni a lány malacod, és ebbe egy idő után belepusztul. Vagy vegyél mind a kettő mellé egy-egy azonos nemű társat és lesz négy malacod, vagy az egyiket cseréld be egy másik azonos neműre.
2015. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy az előző mondja. Fiút és lányt NEM szabad együtt tartani.

Vagy a másik lehetőség, hogy a fiút ivartalaníttatod. (Nem a lányt!)

2015. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem beszélve arról, hogy gondolom egy alomból valók és testvérek. nem elég, hogy fialni fognak, de elképzelhető,hogy nem is lesznek egészségesek a picik. ha azokat beviszed valahova állatkereskedésbe, kb kígyó kajaként végzik. szerintem sürgősen szedd szét őket és vidd el ivartalanítani a kant.vagy mindkettőt. különben nagyon megjárod, nem akarok példákat monadni, hogy milyenek születnének beltenyészetben...

és sűrűn..rágcsálók fogságban elég gyorsan szaporodnak

2015. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy felelőtlenséget csináltál...
2015. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Külön kell őket tartanod!

Ha együtt maradnak, kb. két havonta biztos hogy fog fialni a lány malac, amibe előbb-utóbb belepusztul.


De még kihagyással sem szabadna szakértelem nélkül pároztatni őket, mert nagyon kimeríti a szervezetét.

2015. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!