Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom morog, ez...

A tengerimalacom morog, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nincsen társa, egyedül van és ma kezdte el kiadni ezt a hanfot még sose hallottam. Miért csinálhatja ezt? Esetleg lehet hogy beteg?

2015. júl. 24. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , de utánaolvastam nagyon sok helyen mielőtt feltrettem a kérdést , mert ahol a hangokat bemutatják ott semelyikre nem hasonlít a másik oldalon meg azt írta le hogy így hívja párzásra a nőstényt, ezt nem értettem mivel egyedül van és nincs a közelébe nőstény
2015. júl. 24. 14:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy 10 oldalt megnéztem . valószínű hogy a feház festése miatt volt, hiszen elhúztuk a ketrecét, kipakoltunk a szobákból, közbe vihar is volt este és megilyedhetett.
2015. júl. 24. 14:57
 5/9 A kérdező kommentje:
*ház
2015. júl. 24. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre jó lenne neki egy egynemű társ, akkor lenne kivel "morogni" :)
2015. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én szerettem volna de volt régen két hím malacunk, egy év bolt a korkülönbség és úgy összeverekedtek hogy belehaltak szóval inkább nem :/ :D de köszi :D
2015. júl. 25. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Uhh. :/ Azért én a helyedben próbálkoznék.

MTVE-től lehet örökbefogadni malackákat, és ők MINDIG megnézik, hogy összepasszol-e a két coci. Ott helyben összerakják őket. Ha már ott se oké, akkor oda se adják. Illetve ha 1 hónapon belül kiderül, hogy nem illenek össze, akkor is visszaviheted az újat és kérhetsz másikat.

Egy próbát megérne szerintem...

2015. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az utokso valaszolonak ! Mindjart megnezem :)
2015. júl. 27. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!