Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel hűthetem a törpenyulam?

Mivel hűthetem a törpenyulam?

Figyelt kérdés
Van egy kosorrú törpenyulam. Mivel meleg van, valamivel hűteni szeretném. De mivel? Azt mondták, hogy fürdetni nem lehet... Egy szobában velem, a szoba pedig a ház leghűvösebb része. (most 31.5 fok van.) valakinek valami ötlet?

2015. júl. 25. 14:33
 1/6 anonim válasza:
Jó sok vizet adj neki!! Mért nem lehet fürdetni ?
2015. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél neki valami fém/kő/csempe lapot amire feküdhet.
2015. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy azért, mert hamar megfáznak, és maguk tisztítják a bundájukat, ezért nem kell besegíteni.:) (pedig szerintem nekik is jólesne egy kis felfrissülés)
2015. júl. 25. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne fürdesd, megfázhat. A hűtött csempe / kerámia jó ötlet. Ezen kívül a ketrec oldalához / tetejére tehetsz jégakkut.
2015. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt sok tippet ír: [link] (benti nyusziknak)

[link] (kinti nyusziknak)

A tied benti, de talán a kintiből is meríthetsz ötleteket.

2015. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mivel a nyuszik fülébe sok ér van ezért ha hideg vízzel kicsit bevezetés az lehűtti.

Én is ezt csinálom és az állatorvosi is ajánlotta, de fürdetni tényleg nem lehet!

2015. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!