Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a tengerimalacom...

Mi baja lehet a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
Állatorvos csak augusztusban lesz, ezért tehetetlen vagyok vele. Kb két hete székrekedése volt, nem kakilt sosem normálisat. Ilyenkor, mikor már teljesen "eldugult" segítettem neki. Kevesebb tápot adtam neki, sok gyümölcsöt. Van egy másik tengerimalacom is, ő ugyanazt kapja, és semmi baja. Viszont pár napja észrevettem, mikor leszedtem a forgácsdarabokat a popsijáról hogy a széklet kissé hígnak tűnik és ilyen átlátszó, nyúlós dolog jön le róla, ahogy leszedem a forgácsot. Nem hiszem, hogy hasmenés, mivel nem kakil. Csak a fenekébe van a széklet. És büdös is. Mi lehet a baja? :c

2015. júl. 27. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, hogy mi a baja, de azonnal állatorvoshoz kell vele menni. Nem lehet várni, piztos van megoldás, hogy el tudd vinni már ma vagy holnap állatorvoshoz.
2015. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!