Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyakran pisil a nyuszi?

Milyen gyakran pisil a nyuszi?

Figyelt kérdés
Be szoktam hozni de nem tudom hogy mennyi ido utan vigyem ki pisilni. Nem akarom hogy megint rapisiljen a szonyegemre.

2015. júl. 29. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Te milyen gyakran vizelsz? Minden nap 12:25-kor és 22:36-kor ugye? Jézusom...
2015. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem az ilyen embereket. Menjél máshova felidegesiteni az embereket. Minek regisztraltal?

A kerdes az hogy 15 vagy 30 vagy 60 percenkent vigyem ki hogy tuti ne legyen baleset.

2015. júl. 29. 14:18
 3/5 anonim válasza:
Nekem van két nyuszim és őszintén fogalmam sincs milyen időközönként vizelnek. Szerinten attól függ, hogy mennyit isznak. A nyuszik viszont szobatisztaságra nevelhetők. Az én egyik nyuszim is szobatiszta még a nagydolgát is a saját benti dobozában végzi el.
2015. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok.


Nem vágod ugye,hogy miért ezt és miért így írtam?


A nyúl egy élőlény,nem szabályozhatod,hogy mikor és mennyit vizeljen/szarjon. Nincs rá sztenderd idő!!! Amíg nem lesz szobatiszta (lehet,hogy soha)addig nem tudsz mit tenni!!!

2015. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Van, hogy sokáig nem pisil van, hogy akár 10 percenként. Ne vidd be, és nincs gond. Vagy tartsd bent, szobatiszta lesz, és megint nincs gond.
2015. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!