Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy hörcsögöm és valamikor...

Van egy hörcsögöm és valamikor fürdettem, de már régen nem furdettem es elkezdett kihullani a szőre az visszanől?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 15:01
 1/2 anonim válasza:
A hörcsögöt nem szabad fürdetni! Nagyon tiszta állat, foglalkozik a saját kis higiéniájával. Nagyon ritkán ha melege van lögyböld le egy kis tiszta vizzel de azt se sűrűn mert nem bírja. Nekem 8hörcsögöm van és már régóta tartok kisállatokat, hidd el nem szeretik és nem tesz jót. Egyébként vissza nő, hacsak nem valami betegség miatt hullott ki.
2015. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tilos fürdetni, mert nagyon érzékeny a szervezete, így könnyen megfázik. Ha kihullott a szőre, az szerintem már azért van, mert kb 2 éves már, vagy vmilyen bőrbetegsége van (atka, rüh, allergia, stb). Vidd el egy dokihoz, ha nem változik a helyzet.
2015. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!