Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tekeri a mókuskereket a...

Nem tekeri a mókuskereket a törpehörim, ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Új ketrecet kapott és abban a mókuskereket abszolút nem tekeri. Próbáltam , hogy beleültettem és kicsit tekerni akartam, de semmi, inkább kiszaladt.
2015. aug. 1. 15:27
 1/5 anonim válasza:

Ennek több oka is lehet:

Hány éves?(mert lehet hogy már nagyon idős és ezért nem tekeri)

Mikor kapta a ketrecet?(mert lehet hogy csak kell neki egy kis idő hogy megszokja az új helyet)

Észre vettél más furcsaságot mostanság a hörinél?(pl. nem eszik stb.mert akkor lehet hogy beteg)

Vagy egyszerűen csak lusta!

2015. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy milyen fajta mókuskereke van, mivel nem mindegyiket szeretik!

Legalábbis az aranyhörcsögöknél ezt tapasztaltam.

Ők azokat szeretik inkább, ami nem a ketrechez van rögzítve, hanem mindkét oldalon bele tud menni.

2015. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most lehet olyan 4 hónapos, ajándékba kaptam 1 hónapja. Nagyon szép, egészséges, vaskos höri. :) Szeret enni, de csak annyit, amennyi jól esik neki.

A régi ketrecében volt egy hasonló kerék, azt folyamatosan tekerte, de annyira el volt már rágva (régi hörik miatt), hogy muszáj volt kicserélni, így kapott új ketrecet is.

Amúgy nagyon fürge, ha kiveszem, egy picit sem tud megmaradni a kezemben, rögtön elszökne. Van egy nagy gömb, amiben tud szaladgálni, abban érdekes aktív volt.

2015. aug. 1. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A gömbbe mindegyik aktív, az nem szokott aktív lenni benne, aki vagy ki akar jönni (kaparással jelzi), vagy pedig valamibe megakad a gömb és nem tudja emiatt hajtani.
2015. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki tényleg más fajta mókuskereket, olyat ami nem a ketrechez van rögzítve.
2015. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!