Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl, törpehörcsög vagy...

Nyúl, törpehörcsög vagy tengerimalac? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha rajtatok múlna ti melyiket választanátok?( én nem tudom mert nekem mindegyik tetszik)A pénz nem számít vagyis teljesen mindegy melyik állat jár nagyobb kölcségekkel vagy kisebbekkel hajlandó vagyok nagyobb összegeket is kiadni az állatokért .Csak arra vagyok kiváncsi hogy ti melyiket ajánljátok és miért(másnéven érveket is kérnék) Előre is köszi!

2015. aug. 1. 15:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
61%
Nyuszóka nagyon kényes, nehéz felismerni, ha valami baja van. mindhármat egzotikus kisállatorvoshoz kell vinni, ők értenek csak hozzájuk. a hörikék sajnos nem élnek túl sokáig, 2-3 évig max. a malackák 4-6 évig, a nyuszi akár 8 évig is. nekem vannak mindhhárman, elsőre inkább a tengerimalacot javaslom neked, vele is rengeteget kell foglalkozni és nagyon aranyos a hangjuk :3
2015. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Én a dzsungáriai törpehörcsögöt javaslom nekem az van és nagyon cuki.
2015. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
14%

Nekem tengerimalacom van. Nagyon aranyos, nincs vele gond, nagyon okos alllat! Meg lehet tanitani sok mindenre. A nyul az kenyesebb dolog, ismerosomnek is az van. Azzal nem nagyon tudsz semmit csinalni, magyarul nem valami okos allat. A törpehörcsögöt meg nem lehet egyfolytaban simogatni mert harap...

a tengerimalac meg a torpehorcsog kb fel kilo neki valo kajaval elvan egy hetig, a nyul az mar huzosabb...

a horcsogok elnek altalaban kb 2-3 evet el, a tengerimalac 6-8(de akar tobbet is ha nagyon jol van tartva, egeseges, nincs tulsagosan elhizva). A nyulat oszinten megmondom hogy azt nem tudom meddig el. Remelem egy icipicit segitettem. En a tengerimalacot ajanlom!

2015. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mindhàrom van.2 nyulam,2malacom,1törpehöri.Amit az elsò ír az nemigaz,hogy a beteg nyulat nehéz felismerni.Én a nyulat javasolnàm.Nagyon jópofàk,sok örömöd lesz benne és a szobàba is szabadon járhat,ha már szobatisztaságra nevelted.Az én nyulaim szobatisztàk,a sarokba van wcjük abba pedig pellet van.Oda megy a pisi kaki.A tengerimalacról meg a höriről ez nem mondható el.Rádásul ha a malac mellett döntesz akkor arra szàmolj hogy a malac az tàrsas lény tehàt kettőt kell vegyél belőle,kettő egyneműt.Mindhàrom àllat jópofa de èn a nyuszit javaslom
2015. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A tengerimalacot semmire nem lehet megtanítani hàrmas!Nem az eszükért szeretjük őket!A nyúl szobatisztaságra is nevelhető,ami a malacról nem mondható el!Ha a malacot elengeded a szobàba az nem fog visszamenni a helyére piszkítani!A nyúl okos àllat!
2015. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És amit a hörcsögről írtàl az sem igaz kedves hármas!Ha kézhez van szoktatva akkor szelíd és nem harap!Inkább olvasgass még ezekről az àllatokról!
2015. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igaz, nincs benne a kérdésbe, de én az aranyhörcsögre szavazok. Nekem 3 van külön ketrecben. Nem olyan kicsi mint a törpehörcsög, tehát van is rajta mit fogni és nagyon aranyosak, hálásak, hamar megszelídülnek.
2015. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

első vagyok

sokan nem veszik észre, hogy baj van a nyuszival, amíg nem gubbaszt és nem mozog.

mellesleg a patkányt is tudom javasolni, nekem van itthon kettő is a többiek mellett.

Akkor most én is cáfolok, ugyanis nálunk mindenki szobatiszta, nem csak a nyuszi. mindenki a saját helyén végzi a dolgát, kint nem potyogtat és pislant senki sem :)

2015. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nàlunk a nyúl éjjel nappal kint van szabadon.Teljesen szobatiszta.A malac nincs kint hisz a helyére sem tudna visszaugrani a kurta làbaival ha wcznie kéne :'D A malac nem szobatiszta.Ha óràkig kint van előbb utóbb valahova odapiszkít.
2015. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek!!!!!
2015. aug. 1. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!