Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem áll a nyuszi füle?

Miért nem áll a nyuszi füle?

Figyelt kérdés
Egy tyúkólszerűségben találtam másfél hete 4 kisnyuszit de abból 3 már nem élt. Szerintem csak pár naposak voltak. Azt, amelyik élt, elhoztam, de amúgy egyáltalán nem értek a nyulakhoz. Csináltam neki tejpótlót és azzal etettem, de 2 nap után el kellett mennem, addig a mamám etette. Most jöttem haza és nem áll a nyuszi füle, amikor elhoztam akkor pedig nem lógott így oldalra. Mitől van ez? Valami betegség vagy eltörött vagy mégis miért nem áll fel? Vagy csak még kicsi és csak később áll fel? Mamám azt mondja már akkor is így lógott amikor odavittem neki, pedig akkor nem lógott így oldalra. Vagyis csak félig lóg amúgy, mármint nem simul a fejéhez de nem is áll fölfele.
2015. aug. 4. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Van álló meg lógófülű nyúl.
2015. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mikor elhoztam akkor nem lógott így a füle.
2015. aug. 4. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Melege van,fogságban van. Kicsi a hely...
2015. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudsz róla egy képet mutatni?
2015. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
9%
Lekonyult a nyuszifüle, mert szomorú a fogság vagy valami miatt. Ha arra vagy kíváncsi, hogyan kell egy nyulat gondozni, ajánlom a törpenyúl világ nevű Facebook oldalt. Ott biztos akkor is tudnak neked segíteni, ha neked nem törpenyulad van.
2015. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De nincs fogságban, vagyis igen, de van 8 négyzetmétere. Annyira csak nem érezheti magát bezárva. Csomót foglalkozok vele. Vettünk nyuszitápot a boltban, eszi azt is, de továbbra is etetjük tejpótlóval. Meg eszi a füvet is az udvarból. Itt egy kép mikor elhoztam:

[link]

És most:

[link]

[link]

2015. aug. 4. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugodhatsz, ő egy gyönyörű kis kosorrú nyuszi, tehát nem azért lóg a füle, mert bármi probléma van, egyszerűen ilyen fajta. Ők is álló füllel születnek, mikor elmentél, még állt, most kezd konyulni:)

Hasonlít az enyémhez: [link] :)

2015. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

A kosorrú nyuszik is álló füllel születnek, 6-12 hetes korukban konyul le.

Ekkora baromságot, hogy a fogság miatt konyul le...sötétek...

2015. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de kis édes szőrpamacs :D

Nyugi, olyan is van hogy csak az egyik konyul le.

2015. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Bocsi Szerelmem h csak "félig hasznos" értékelést adtam a mindjárt idézett komira, pedig nagyon hasznos, csak telóról olyan könnyű mellényomni h az hihetetlen...

"Lekonyult a nyuszifüle, mert szomorú a fogság vagy valami miatt. Ha arra vagy kíváncsi, hogyan kell egy nyulat gondozni, ajánlom a törpenyúl világ nevű Facebook oldalt. Ott biztos akkor is tudnak neked segíteni, ha neked nem törpenyulad van."

2015. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!