Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Magyar Tengerimalac Védő...

Magyar Tengerimalac Védő eggyesülettől malac? Lent

Figyelt kérdés
Láttem ezt az eggyesületet és írtam nekik e-mailt es a visszaírásban az is benne volt, hogy ha mrghalt szegény vissza kell vinni felboncoltatni es ha a te hibádból halt meg akkor felelőssegre vonnak. Amúgy meg azt is írták nem pontosan így, de azt hogy nekünk kell fizetni a boncolást. Komolyan így meg eltemetni se tudod szegény állatkát! Aki onnan fogadt örökbe az tudja ezt es ha igen akkor miért választotta ezt az örögbegogadást?

#tengerimalac #örökbefogadás #Magyar Tengerimalac Védő Eggyesület
2015. aug. 6. 15:10
 1/3 anonim válasza:
Hát már bocsi de egy kutyánál nem szokott ilyen mizéria lenni nemhogy egy tengeri malacnál :D
2015. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ezek alapján nekem se lennének szimpatikusak. Egyik barátnőm akart hozzájuk jelentkezni ideiglenes befogadónak, de egy csomó kikötésük volt; véletlenszerű látogatások, ha nem azzal a táppal eteted a malacokat amit ők ajánlanak akkor visszaveszik őket, folyton kell képeket küldeni róluk, stb. Oké, hogy szép meg jó amit csinálnak, le a kalappal, de nem kéne átesni a ló túloldalára.
2015. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fogadtam tőlük örökbe, tényleg nagyon nyögvenyelősen ment és iszonyú szőrszálhasogató volt a koordinátor lány. (Azóta lecserélték, remélem, az új már nem ilyen.)


Ez a felboncolós-felelősségrevonós rész nekem se annyira tetszett, mert szerintem egy csomó eset van, amikor nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy kinek a hibája a malac halála. Pl. ha nem adsz neki szénát, kap egy bélbetegséget és belepusztul, az a te hibád, stimmt. De mondjuk viszed át egyik szobából a másikba, megbotlasz és kiesik a kezedből, és meghal, az a te hibád? Velem mondjuk ez sosem fordult elő, de simán el tudom képzelni, hogy megtörténik.


Ettől függetlenül én örökbefogadtam tőlük, mert szerettem volna megmenteni egy amúgy elkallódásra ítélt malacot, és nem bántam meg. Egyszer sem jöttek még ellenőrizni, mióta megvan a malackám, nem is zaklattak, semmi ilyesmi. Nemrég én küldtem nekik beszámolót arról, hogy hogy vannak a cocik, megköszönték és ennyi. Amit követelményként írnak a honlapjukon, az amúgy tényleg a minimum egy boldog malacélethez. Ha az nincs meg, akkor tényleg nem érdemes malacban gondolkodni.

2015. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!