Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom nem használja a...

A patkányom nem használja a jobb hátsó lábát, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szerdán jött hozzánk, eddig mászott, futkosott, de ma anya észrevette hogy a jobb hátsó lábát nem használja, fel van húzva illetve néha maga után húzza, nagyon biceg miatta, ha teheti a jó lábas oldalán fekszik, ha hívom nem jön. Kivettem megvizsgálni, a bokája belső fele egy picit mintha duzzadt lenne, sebet nem látok rajta és nem fáj neki viszont nem is mozgatja. Nagyon aggódom érte, ha meg tudjuk oldani holnap megy ügyeletre, ha nem, akkor hozzáértő dokitól kérek segítséget.
2015. aug. 9. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A sztorid kísértetiesen hasonlít egy lányéra, aki egy facebookos patkányos csoportban kérdezett hasonlót pár napja. Véletlenül nem te vagy az? :) Neki azt mondták, hogy borogassa és minél előbb nézesse meg orvossal. Lehet, hogy csak megrándult, de komolyabb baj is lehet.
2015. aug. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hááát... benne vagyok egy Patkányvarázs nevű facebook csoportban.

Azóta volt dokinál és sajnos törés de rendbe fog jönni csak sokat kell pihentetnie.

2015. aug. 10. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tudom, ki vagy. :) De ne aggódj, ott már jöttek kommentek, és nálam sokkal hozzáértőbbek is vannak a csoportban.
2015. aug. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!