Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jó ötlet a kádban...

Szerintetek jó ötlet a kádban tartani a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Szüleim szólnak rám időnként, mert beleteszem őket. A kád elég mély, hogy ne tudjanak kimászni, lecsúszik a lábuk, hiába kapálóznak. Csak akkor szoktam őket kivenni onnan, ha fürdünk esténként, addig lezárom őket egy cipős dobozba. Így meg van spórolva a hely a ketrec szempontjából és a pénzt is el tudjuk költeni másra.
2015. aug. 9. 19:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem jó ötlet, ez nem megfelelő hely nekik. Biztos, hogy nem érzik jól magukat ott.Minnél hamarabb vegyél nekik ketrecet, legalább 100 cm hosszút. Ha nem akarsz rá sokat költeni, ne boltban vedd meg, használtan is lehet kapni, sokkal olcsóbban, pl a jófogáson, vaterán. Én is ott vettem. Remélem segítettem, de minél előbb cselekedj, hiszen a fő, hogy jól érezzék magukat. :)
2015. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ez állatkínzás. Ha nem provokatív kérdés, akkor beteg ember vagy. Ha provokatív kérdés, akkor simán csak szánalmas.
2015. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%
Tegyél bele egy rossz bakancsot is, hogy el tudjonak bújni. Amúgy nem nagyon szerethetik a kemény kádat.
2015. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom te mekkora egy bar*m vagy már ne is haragudj.. Hogy lehet ilyet csinálni velük..ez állatkínzás.. Inkább add oda olyan embernek őket akik rendesen bánnak velük..

Ha csak egy kitalált szöveg ez akkor meg kur*ara nem vicces

2015. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
hát igen a ketrec is gáz, de mondjuk a tengerimalac az pont kivétel az nyitott ketrecnél is a ketrecébe húzodik, tehát az a saját "szabad választása" ezért is jobb a ketrec, meg mert ott kilát és éri néhány inger. De ez az egész bezárom az állatosdit tömény állatkínzás állatkerttel együtt. nem értem mért ,de ez fel se tűnik az embereknek. empátia nuku.
2015. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne tarts állatot!
2015. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Dehogyis kitalált kérdés... Csak mert anyámnak nem hittem, de köszönöm a válaszaitokat, megyek és veszek ketrecet. De jó, hogy a maradék pénzem nem a nyárra megy...
2015. aug. 9. 20:45
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Most mit sajnáltatod magad? Ki kérte, hogy tartsál tengerimalacot?
2015. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%
Ha van elég helyed, vehetsz neki műanyag homokozót (virág vagy kagyló alakú), max 3000 ft, és nagyobb mint a ketrecek, de nem tud kimászni belőle. Nálam átmenetileg volt olyanban tengerimalac, jól érezte magát benne, csak tegyél be neki valamit amibe be tud bújni.
2015. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ki kérte, ki kérte, anyám hozta haza, mert a barátnőjénél kéretlenül születtek, kidobni/kinyírni meg nem opció. Még mindig örülhetnének, hogy elhoztuk és életben vannak, nem?
2015. aug. 10. 08:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!