Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a tengerimalacommal?

Mit tegyek a tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel kivettem a ketrecből és láttam,hogy a szőrén egy bolha mászkált azonnal vissza is raktam mielőtt még rám ugrott volna. Észrevettem,hogy már a múlthéten agyoncsipett valami és fogalmam se volt,hogy mi lehet az de valószinüleg a malacka bolhája. Rengetegszer veszem ki s felrakom az ágyra vagy a földön fut. Hogyan tudnám szegényről mielőbb eltávolitani lehetőleg úgy hogy egyből elpusztuljanak a bolhák és tőbbet minket se bántsanak.
2015. aug. 11. 11:29
 1/5 anonim válasza:
vidd el mielobb allatorvoshoz nehogy a malacnak is baja legyen
2015. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VígDániel ***** válasza:
fürdesd meg elméletileg a bolha vagy lejön vagy ott fullad:)
2015. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos, sürgősen.
2015. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk is felhozta a kutya a bolhákat, csak mi rosszabbul jártunk. törpenyúlam, tengerimalacom, 2 robi hörcsögöm mindegyik bolhás lett :S levittük orvoshoz kaptunk csepegtetőt, amit a marjára kellett rakni, és azonnali lakás fertőtlenítés ágy húzás minden. 2 napra rá, mintha ott se lettek volna :)
2015. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mindenképp vidd el orvoshoz, vagy fürdesd meg jó alaposan, akár tengerimalac samponnal.
2015. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!